DARMOWA DOSTAWA OD 199 ZŁ // -5% Z KODEM: WIOSNA

Poduszki Ortopedyczne

Poduszki ortopedyczne do spania - komfortowy sen i prawidłowe ułożenie kręgosłupa

Znalezienie dobrej poduszki wcale nie musi być trudne. Jeżeli chcecie mieć zdrowy sen, a jednocześnie cenicie wygodę, to możecie wybrać modele, które odciążają kręgosłup. Doskonale sprawdzą się poduszki ortopedyczne, które dopasują się do kształtu ciała. Jednocześnie pozwalają pozbyć się dolegliwości bólowych. Zmniejszają do tego nacisk na kręgi szyjne. Warto zdecydować się choćby na poduszki z pianki sprężystej czy pianki poliuretanowej z pamięcią kształtu ciała i zyskać prawidłowe podparcie.

Hilding Podusza Visco Green Hilding Podusza Visco Green
24 godziny
Producent: Hilding
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Janpol Poduszka Airsense 72 x 42 x 13 cm Janpol Poduszka Airsense 72 x 42 x 13 cm
14 dni
Producent: Janpol
Cena: 469,00 zł
szt.
zobacz więcej
Janpol Poduszka Smart Latex 72 x 42 x 12 cm Janpol Poduszka Smart Latex 72 x 42 x 12 cm
14 dni
Producent: Janpol
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 50x60 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 50x60
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 172,80 zł 192,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 50x60 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 50x60
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 108,00 zł 120,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
 • -10%
 • -10%
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 50x70 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 50x70
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 183,60 zł 204,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 50x70 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 50x70
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 117,00 zł 130,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
 • -10%
 • -10%
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 70x80 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna materacowa 70x80
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 237,60 zł 264,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 70x80 AMZ ANATOMICZNA (ortopedyczna) PODUSZKA Bawełna z wałkiem 70x80
4 dni
Producent: AMZ
Cena: 174,60 zł 194,00 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
 • -10%
 • -10%
AMW Poduszka LĘDŹWIOWA POLYCOTTON AMW Poduszka LĘDŹWIOWA POLYCOTTON
5 dni
Producent: AMW
Cena: 35,00 zł
szt.
zobacz więcej
AMW Poduszka PIRAMIDA POLYCOTTON AMW Poduszka PIRAMIDA POLYCOTTON
4 dni
Producent: AMW
Cena: 99,50 zł
szt.
zobacz więcej
 • -10%
Curem Poduszka Ergo 60x35x11/9cm Curem Poduszka Ergo 60x35x11/9cm
14 dni
Producent: Curem
Cena: 519,00 zł
szt.
zobacz więcej
Curem Poduszka Relax 55x40x11cm Curem Poduszka Relax 55x40x11cm
14 dni
Producent: Curem
Cena: 519,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hilding Poduszka Visco Balance Hilding Poduszka Visco Balance
24 godziny
Producent: Hilding
Cena: 149,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hilding Poduszka Visco Carbon Hilding Poduszka Visco Carbon
14 dni
Producent: Hilding
Cena: 269,00 zł
szt.
zobacz więcej
Hilding Poduszka Visco Mini Hilding Poduszka Visco Mini
14 dni
Producent: Hilding
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej

Poduszka ortopedyczna z pianki Memory - bezpieczeństwo i wyższa jakość snu

Odpowiednio dobrana poduszka ortopedyczna ułatwia zasypianie i gwarantuje spokojny sen. Jednocześnie przynosi ulgę osobom z bólem kręgosłupa. Zapewnia także wsparcie na odcinku szyjnym, zatem jest polecana dla cierpiących na wady postawy, choćby skoliozy. To właściwa poduszka dla osób z dyskopatią szyjną. Warto zdecydować się na wyrób medyczny, którego prozdrowotne działanie jest udowodnione. Podczas spania poduszka ortopedyczna odciąża kręgosłup i gwarantuje dobre podparcie nie tylko dla głowy, ale i kręgosłupa niezależnie od pozycji, jaką przyjmujecie. W efekcie rano jesteście bardziej wypoczęcie i macie dobre samopoczucie. Doskonałym wyborem jest poduszka ortopedyczna z pianki Memory, która wykonana jest z pianki z pamięcią kształtu. Posiada ona właściwości termoplastyczne. Pod wpływem oddawania ciepła przez ciało dopasowuje się do jego kształtu. W efekcie poprawia krążenie, zmniejsza bóle pleców, karku czy nawet głowy. Jej profil dopasowuje się do szyi i wspiera cały odcinek szyjny. Oczywiście musimy także wspomnieć, że jest bardzo przyjemna w dotyku i poprawia jakość funkcjonowania. Pianka Memory jest bardzo trwała i odporna na odkształcenia. Wybierając odpowiednią poduszkę ortopedyczną, masz pewność, że pozbędziesz się problemów z zasypianiem.

Poduszka rehabilitacyjna - idealne rozwiązanie dla osób z bólem pleców

Poduszka ortopedyczna do spania dostępna jest w wielu wariantach. Można zdecydować się na poduszki profilowane z pianki termoelastycznej. Takie poduszki medyczne dopasowują się do układu ciała i wagi ciała. Zapewniają prawidłową pozycję spania i poprawiają jakość funkcjonowania w ciągu dnia. Szczególną uwagę warto zwrócić na regulację wysokości, która pozwala dobrać poduszkę ortopedyczną do swoich potrzeb. Zastosowana specjalna wkładka umożliwia jej podniesienie lub obniżenie, poprawiając w ten sposób komfort snu. Poduszka ortopedyczna sprawdza się niezależnie czy preferujecie spanie na plecach, czy boku. Można zastosować ją także pod nogi i w ten sposób pobudzić krążenie. Na pewno na uwagę zasługuje poduszka ortopedyczna-lędźwiowa, która przynosi ulgę, szczególnie, gdy występują dolegliwości związane z przeciążeniem odcinka lędźwiowego. Poduszki dostępne są także w różnych kształtach. Można zdecydować się na wałek. Zastosowane w nim pianki poliuretanowe odprowadzają nadmiar wilgoci i poza tym, że zapewniają wsparcie kręgosłupa w czasie snu gwarantują zdrowy mikroklimat. Na uwagę zasługuje także poduszka w kształcie motylka, która sprawia, że kręgosłup pozostaje w linii prostej. Dzięki niej ciało podczas snu układa się w odpowiedniej pozycji. Różne rodzaje poduszek ortopedycznych pozwalają na znalezienie idealnego dla siebie modelu. Dostępne są nawet podkładki korekcyjne do siedzenia, gwarantujące dobrą wentylację.

Dlaczego warto wybrać poduszkę ortopedyczną?

Ortopedyczne poduszki to produkty najwyższej jakości. Są także bardzo wygodne. Sprawdzają się one także w profilaktyce dolegliwości bólowych. Warto poznać ich inne zalety.

Poprawiają jakość spania i zmniejszają ilość wybudzeń.

✅Gwarantują zdrowy sen.

✅Można znaleźć idealny dla siebie rodzaj poszewki, choćby z bawełny, która pozwala skórze oddychać.

✅Sprawdzą się dla osób, które wiele czasu spędzają w pozycji siedzącej.

✅Gwarantują prawidłową pozycję podczas snu i dobrze podpierają kręgosłup.

✅Zastosowane w nich pianki zapobiegają rozwojowi mikroorganizmów.

✅Są bardzo przyjemne w dotyku.

✅Dopasowują się do kształtu szyi i głowy, nie powodują ich nadmiernego ucisku.

✅Cena poduszki ortopedycznej nie jest do tego wysoka.

✅Można zdecydować się na model, który odciążą kręgosłup podczas siedzenia, ale i sprawdzi się pod nogi w profilaktyce antyodleżynowej.

Warto zadbać o jakość snu i swoje bezpieczeństwo. Poduszka ortopedyczne jest nie tylko bardzo wygodna, ale i jej działanie prozdrowotne jest udowodnione.

Dla kogo sprawdzą się poduszki rehabilitacyjne?

Poduszka profilowana nadaje się do spania w każdej pozycji. Można zdecydować się na poduszkę wykonaną z włókna typu Hollow, czy z pianką z pamięcią kształtu. Pewne jest to, że poduszki ortopedyczne zapewniają komfortowy sen. Pianka poiluretanowa odprowadza wilgoć, a jednocześnie zapewnia jeszcze lepszą termoregulację. Do tego pobudza krążenie i przyśpiesza regenerację organizmu. Dobra poduszka ortopedyczna zapewnia prawidłowe ułożenie kręgosłupa. Sprawdzi się dla wszystkich osób, niezależnie od wagi ciała.

Co jeszcze warto wiedzieć?

Jeżeli zależy Wam na wyższej jakości spania, poduszki ortopedyczne są wręcz niezastąpione. Doskonale sprawdzą się dla:

✅osób cierpiących na wady postawy, w tym skoliozę czy lordozę;

✅osób z nieprawidłową budową odcinka piersiowego;

✅ceniących jakość i wygodę;

✅zmagających się z silnymi bólami kręgosłupa o różnym podłożu;

✅cierpiących na migreny;

✅osób starszych czy z ograniczoną mobilnością.

Poduszka profilowana do spania to wyrób medyczny, który został opracowany przez najlepszych specjalistów. Taka poduszka podpiera kręgi szyjne w każdej pozycji, zmniejszając nacisk i poprawiając krążenie, ale i dotleniając organizm. Jest wręcz niezbędna w profilaktyce chorób kręgosłupa.

Poduszki anatomiczne

W naszej ofercie znajdują się poduszki anatomiczne i relaksacyjne, które zapewnią głównie znakomitą podporę w trakcie snu. Klienci mają też do wyboru wyroby lędźwiowe, które można wykorzystywać w trakcie wypoczynku na kanapie czy nawet pracy przy biurku. Oferujemy klasyczne produkty oraz wałki do spania pikowane w kilku rozmiarach, które mają wypełnienie wykonane z innowacyjnych materiałów. Za ich produkcję odpowiedzialne są najlepsze marki z branży tekstylnej, m.in. Poldaun, Janpol, Hilding oraz AMZ.

Zebrane na IdealnySen.pl anatomiczne poduszki lędźwiowe i relaksacyjne cieszą się rosnącym zainteresowaniem użytkowników. Chętnie sięgają po nie osoby, które regularnie skarżą się na dolegliwości bólowe w obrębie kręgosłupa, lecz nie tylko. Wałki pikowane i inne wyroby z oferty doskonale dopasowują się do ciała, dlatego gwarantują komfortowy i bezpieczny sen. Oferujemy pościele przyjazne alergikom, wykonane z bawełny lub poliestru i wypełnione elastyczną pianką. Ich niekwestionowaną zaletą jest też możliwość prania w pralce.

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach, promocjach i otrzymaj 7% rabatu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium