HILDING Materac Melody Lateksowy 80x200
towar niedostępny
Szczegóły dotyczące produktu
Melody to antyalergiczny i antybakteryjny materac lateksowy.
Melody to uniwersalny materac lateksowy. Polecany seniorom, osobom z problemami kręgosłupa i parom o dużej różnicy wagowej. Materac posiada właściwości antybakteryjne i przeciwgrzybiczne - minimalizuje przyciąganie roztoczy, grzybów i bakterii. Blat lateksowy posiada 7 stref twardości i tworzy idealną konstrukcję wkładu. Zapewnione jest wsparcie całego ciała, utrzymywanie kręgosłupa w odpowiedniej pozycji i maksymalne rozluźnienie mięśni.
Profilowana płyta lateksowa w poszczególnych strefach posiada specjalne otwory, które gwarantują bardzo dobrą wentylację zapewniając higienę i zdrowy sen. Zmniejszone jest ryzyko przegrzania i przepocenia podczas snu. Lateks posiada wysoką gęstość, dlatego jest wytrzymały, odpowiednio elastyczny i trwały dla osób o podwyższonej wadze - do 140 kg. Przy wyborze materaca dostępne są dwa pokrowce z uchwytami, dzięki którym swobodnie możemy odwrócić materac na drugą stronę.
Materac posiada dwa pokrowce do wyboru:
Pokrowiec Hybrid nie jest pikowany, tkanina posiada wysoką gramaturę z dodatkiem stretchu. Pokrowiec posiada dobre właściwości cyrkulacji powietrza zapewniając wspaniałą wentylację. Zmniejsza ryzyko przegrzania i jest odporny na mechacenie. Posiada wygodne uchwyty pozwalające na odwracanie materaca. Pokrowiec można prać w 60°C.
Italiano - niezwykle miękki i delikatny w dotyku pokrowiec. Puszysta, wykończona wiskozą tkanina o oryginalnym wyglądzie. Pokrowiec posiada cztery uchwyty ułatwiające odwracania materaca. Możliwości prania w temp. do 60 st.C.
Specyfikacja materaca MELODY Hilding:
- Wypełnienie pianka lateksowa 18 cm
- Wysokość około 20 cm
- Pokrowiec Hybrid lub Italiano
- Materac odwracalny
- Uniwersalny materac dla seniorów jak i dzieci
- Antyalergiczny i antygrzybiczny
- Gwarancja producenta 15 lat
Dane techniczne
Rozmiar | 80x200 |
Sposób Pakowania | Na Płasko |
Rodzaj | Lateksowy |
Wyrób Medyczny | Nie |
Wysokość | 20 cm |
Antyalergiczny | Tak |
Gwarancja | 15 lat |
Twardość Materaca | Twardy |