Jedwabna poszewka na poduszkę to naprawdę dobry wybór dla osób, które cenią jakość, wygodę oraz zdrowy i efektywny sen. Gwarantujemy, że spełni ona wymagania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Dzięki swoim właściwościom prozdrowotnym spanie na jedwabnej poduszce jest zalecane nawet osobom ze słabszą odpornością czy skórą wrażliwą. Biorąc pod uwagę szereg zalet jakie posiada jedwab, to w pełni zrozumiałe, że każda nasza jedwabna poszewka cieszy się tylko i wyłącznie pozytywnymi opiniami. Dołączcie więc do grona zadowolonych klientów już teraz.
Czasami małe rzeczy mają ogromne znaczenie. I nie inaczej sytuacja wygląda w przypadku poszewek. Należy pamiętać jak ważna jest jakość snu. Jeżeli macie problemy z zasypianiem, ale też zmagacie się z problemami skórnymi, to najlepszym wyborem dla Was będzie poszewka z jedwabiu. Zwróćcie uwagę, że gładka struktura jedwabiu w żadnym przypadku nie powoduje tarcia, a dzięki temu nie narusza warstwy hydrolipidowej skóry. Jednocześnie sen na niej to czysta przyjemność.
Jedwabniki morwowe przędą jedwab i w ten sposób powstają kokony, z których to uzyskuje się tkaninę jedwabną. Wiele osób podkreśla, że na jedwabnej poduszce śpi się bardzo komfortowo. Czy warto zatem zaopatrzyć się w poszewkę jedwabną na poduszkę i kołdrę?
Poszewka satynowa bardzo często porównywana jest z jedwabną. Warto więc zastanowić się, która z pościeli będzie lepszym wyborem? Każda jest wykonana z naturalnego materiału i przyjemna dla skóry. Różnica polega na tym, że satynowa jest bawełniana, a jedwabna wykonana z kokonów jedwabnika morwowego. Znacząco różnią się ceną, a jak jest z właściwościami materiałów?
Prześcieradła z gumką cieszą się naprawdę dużą popularnością. Do ich największych zalet można zaliczyć to, że nie zsuwają się z łóżka i idealnie przylegają do materaca. A ponadto, niezależnie od tego, jak często zmieniacie pozycje w czasie snu, nadal utrzymują się w miejscu. Dziś podpowiemy Wam, jak dobrze prać prześcieradło z gumką? Czy jest to trudne?
Materace przeciwodleżynowe są niezwykle przydatne w trakcie rekonwalescencji czy w przypadku osób obłożnie chorych. Ryzyko powstawania odleżyn gwałtownie wzrasta, gdy dana osoba wiele godzin spędza w jednej pozycji. Nie zawsze jednak jest w stanie ją zmienić samodzielnie i tu z pomocą przychodzi materac przeciwodleżynowy. Czy na materac przeciwodleżynowy kładzie się prześcieradło? Jakie są właściwości takiego modelu?